Tomasz Chmiel

          Terapeuta Biorezonansu 

Aktualnie niedostępny do rozmowy

747 wyświetleń

Medycyna naturalna
Bioenergoterapia
Masaż
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
  • O mnie
  • Usługi

O mnie

Witaj,

Jestem wyspecjalizowanym terapeutą biorezonansu.

Od 2015 roku wraz zmoim przyjacielem Pawłem Sieczką z pasją i radością pomagam ludziom w dziedzinie, która opiera się na wykorzystaniu fali elektromagnetycznej i częstotliwości do wspomagania procesu oczyszczania organizmu z toksyn i przywracania zdolności do samoregulacji.

Moje holistyczne zainteresowania obejmują wykrywanie alergii i patogenów za pomocą urządzeń biorezonansowych, takich jak Bicom Optima. Dzięki temu jestem w stanie identyfikować nieprawidłowe wzorce częstotliwości i pomagać w redukcji ich negatywnego wpływu na organizm.

W mojej praktyce szczególną uwagę zwracam na terapię antynikotynową i antyalkoholową, gdyż okazuje się ona niezwykle skuteczna w wspomaganiu klientów z problemami uzależnień. Kombinacja terapii biorezonansowej plus własne zaangażowanie osoby poddanej w proces terapeutyczny przynosi szybkie efekty i pomaga uwolnić się od nałogu.

Ponadto bardzo pozytywne informacje zwrotne otrzymuje od klientów cierpiących na depresję,nerwicę oraz problemy alergiczne. Terapie, które przeprowadzam przynoszą znaczną ulgę i poprawę samopoczucia.

Dążąc do jak najefektywniejszego leczenia moich klientów, podjąłem także naukę masażu szwedzkiego. Jego główne zalety to : poprawa ruchomości stawów, rozluźnienie mięśni, poprawa krążenia i ukrwienia, a także eliminacja toksyn,dotlenienie i odżywienie tkanek, poprawa jakości snu orazstanu relaksacji.

Profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego człowieka jest dla mnie priorytetem tak więc zawsze jestem gotowy do pomocy - nie tylko podczas terapii, ale również po jej zakończeniu.

Jeśli jednak już teraz masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz mojej pomocy, jestem do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością służę radą i wsparciem w Twojej drodze do zdrowia i samopoczucia.

Zapraszam Cię na fanpage:

facebook.com/BioresonanceLeicesterUK

Używamy plików cookie na naszej stronie, aby zobaczyć, jak z niej korzystasz. Akceptując, wyrażasz zgodę na używanie przez nas takich plików cookie. 

Polityka prywatności