Sklepy i wydawnctwa

Szczęśliwa Strona Życia Kamila Śniegoska

Szczęśliwa Strona Życia Kamila Śniegoska

Kamila Śniegoska
2335Dodaj do ulubionych
Udostępnij

Witaj ... nazywam się Kamila Śniegoska i zapraszam Cię do mojej przestrzeni, w której będziemy wspólnie pracować nad uwolnieniem Cię od trudnych emocji, żalu, bólu, poczucia bycia ofiarą danej sytuacji, a także będziemy pracować nad odkrywaniem Twojego prawdziwego Ja. Zapraszam Cię w podróż, gdzie będą ustępować pretensja i poczucie niemocy, a wzrastać pewność siebie, radość i poczucie własnej wartości.

Dziś jestem przede wszystkim spełnioną kobietą, matką i partnerką. Doświadczana przez los wiele razy nauczyłam się dostrzegać rzeczy naprawdę ważne w naszym życiu i teraz mogę o sobie śmiało powiedzieć, że "żyję i pracuję z miłością i pasją do świata i ludzi"!

Moja droga do tego jak jest dzisiaj była długa i kręta... trudne dzieciństwo, DDA i wszystko co się z tym wiąże, choroba nowotworowa, poczucie bycia samej ze wszystkim, a także brak wiary w siebie, niskie poczucie własnej wartości i mnóstwo blokujących przekonań. Przez kilkanaście lat wydawało mi się, że odnoszenie sukcesów w korporacji to szczyt moich marzeń, który da mi poczucie spełnienia... dopóki nie zrozumiałam, że biegając niczym chomik w kołowrotku, gubię prawdziwa siebie, odbieram sobie widok dorastających dzieci i nie mam czasu żyć!

 

Zmiana we mnie rodziła się powoli... zaczęło się od Szkoły Coachingu, potem był Coaching w Piaskownicy, kurs trenerski Radykalnego Wybaczania w Instytucie Tippinga był przełomem w moim życiu! A dalej to już poszło za głosem serca w kierunku Totalnej Biologii , EFT, Soul Body Fusion i Ustawień Systemowych. I wiem, że to dopiero początek mojej drogi...

 

Teraz, kiedy jestem zupełnie innym człowiekiem, z ogromną radością i miłością towarzyszę innym ludziom w odnajdywaniu ich własnego piękna.

 W swojej pracy w całości skupiam się na kliencie, jego historii i tym co go prowadzi ... na sesjach czy warsztatach wykorzystuję pełnię swojej wiedzy, a metody pracy i narzędzia dostosowuję do tego z czym jest klient i na co ma gotowość. I zapraszam Ciebie w taką właśnie podróż ...

 

youtube.com/@KamilaSniegoska

facebook.com/SzczesliwaStronaZyciaKamilaSniegoska/

kamilasniegoska.pl/

1 komentarz

2023.07.08 o 13:20

PolubPolub
Skomentuj publikacjęSkomentuj
Udostępnij publikacjęUdostępnij
Ungela

Cieszę się, że trafiłam na Kamilę i w tej przestrzeni. Jest fantastycznym terapeutą. Podchodzi do osób z którymi pracuje z ogromna intuicją, wyczuciem i wiedzą. Ja osobiście darzę Kamilę ogromnym zaufaniem. Polecam serdecznie kursy i sesje 

Zobacz więcej
2023.07.14 o 21:30

Używamy plików cookie na naszej stronie, aby zobaczyć, jak z niej korzystasz. Akceptując, wyrażasz zgodę na używanie przez nas takich plików cookie. 

Polityka prywatności