Aktualność w Dolinie Cudów

Webinary

Webinary

Dariusz Szyndelarz
162Dodaj do ulubionych
Udostępnij

Webinary

 

Zapraszam Cię do spotkań, które nie są ogólnodostępne. Jest to praca z Energią, która wymaga Twojej uwagi. Zaglądaj tutaj co jakiś czas. Lista ta będzie na bieżąco uzupełniana. 

  

Zobacz wszystkie webinary tutaj: dolinacudow.co.uk/webinary

 

DARMOWE WEBINARY


1. Webinar Wsparcia Energetyki i Oczyszczania
Podczas tego spotkania przejdziemy przez podstawowe sposoby wspierania i oczyszczania energetycznego wraz z moim komentarzem. Poznacie również nowe sposoby, które mam nadzieje spodobają się każdemu, kto lubi proste i szybkie rozwiązania.

2. Webinar ‘Jaki z Ciebie numerek’ – Gościnnie z Daria Jadwigą Czarnecką.
Podczas tego spotkania poznasz podstawy numerologii i nie tylko.

3. Webinar ‘Jak zacząć pracę z Intuicją?’

 

PŁATNE WEBINARY

 

 

Webinar Otwarcia Nowych Przestrzeni

Daj znać Wszechświatowi o czym marzysz !

Czas zacząć Nowy Rok z Nowymi możliwościami, które możesz otworzyć sobie SAMA/SAM.  Masz dość marzeń, które się nie spełniaja? A może nie wiesz o czym marzysz?  Ten webinar Tobie w tym pomoże. 

Podczas tego spotkania przejdziemy przez wszystkie przestrzenie, które warto poruszyć by przygotować się na NOWE - doświadczanie, przestrzenie, marzenia by być harmonią siebie. 

Zakończymy to wizualizacją, dzięki której dasz znać Wszechświatowi, że jesteś GOTOWA/Y na NOWE.

 

Webinar Otwarcia Nowych Przestrzeni

Poczuj miłość do siebie i zacznij żyć na NOWO. Ile razy patrząc w lustro nie potrafiłaś/eś spojrzeć sobie w oczy?  Czy kochasz siebie? 

Miłość własna pozwala na głębsze zauważanie siebie. Otwiera to nowe przestrzenie oraz gotowość na miłość, którą my sami jesteśmy. Więc jeśli chcesz przyciągnąć prawdziwą miłość, która będzie Twoim spełnieniem warto zacząć kochać siebie. W przeciwnym przypadku może okazać się, że przyciągamy partnerów, którzy nie są z nami kompatybilni nawet energetycznie. 

Pozwól sobie pokochać siebie.

Podczas spotkania przejdziemy przez wszystkie zagadnienia związane z miłością do siebie. Przerobimy nasze przekonania, uprzedzenia i blokady a na koniec pozwolimy sobie na MIŁOŚĆ do Siebie.  Zabiorę Cię do świata miłości, w którym jesteś tylko Ty. Zakochasz się w SOBIE na NOWO

 

 

Zobacz wszystkie webinary tutaj:   dolinacudow.co.uk/webinary

 

1 komentarz

2022.08.05 o 01:09

PolubPolub
Skomentuj publikacjęSkomentuj
Udostępnij publikacjęUdostępnij
Eliza Łęcka

Kochani, wszystkie webinary prowadzone przez Dariusza są wyjątkowe i niezapomniane, dają narzędzie do codziennej pracy ze świadomością. Dla jednych są ukojeniem w trudnych momentach życia, ale dla innych potrafią być potężnym zastrzykiem wspierającej energii i zachętą do działania. Jeśli nadal się zastanawiacie, to nie traćcie czasu. Zdobyta tu wiedza z pewnością kiedyś Wam się przyda.

Zobacz więcej
2023.04.11 o 13:11

Używamy plików cookie na naszej stronie, aby zobaczyć, jak z niej korzystasz. Akceptując, wyrażasz zgodę na używanie przez nas takich plików cookie. 

Polityka prywatności